Главная > Все новости > Активисты района > Весняна толока напередодні Великодня

Весняна толока напередодні Великодня

20 квітня у Подільському районі відбулась весняна толока до Дня довкілля. До участі долучився і заступник голови Київської міської державної адміністрації, куратор району Валентин Мондриївський.

З метою озеленення, благоустрою та поліпшення санітарного стану Подільського району мешканці, представники громадських організацій, підприємств, установ, працівники адміністрації разом з комунальними службами прибрали значну частину району.

Приведено до належного санітарного стану площу Т. Шевченка (за автостанцією «Полісся», вздовж Мінського шосе), Андріївський узвіз та його схили, вул. Газопровідну, вул. Косенка та вул. О. Теліги.

Також прибрали прилеглі до підприємств, установ та організацій території, балансові зони закладів освіти, культури та охорони здоров’я.

«Сьогодні за ініціативи мера Києва проходить наймасштабніша весняна толока до Дня довкілля по всій території столиці і жителі Подільського району також долучилися до спільного прибирання міста. Сьогодні ми згуртувались та зробили добру справу. Дякую усім небайдужим, хто сьогодні прийшов на толоку, щоб напередодні Великодня місто було прибраним та чистим», — зазначив Віктор Смирнов.