Главная > Все новости > Горячая тема > Від початку війни понад пів мільйона українців повернулись з-за кордону

Від початку війни понад пів мільйона українців повернулись з-за кордону

Фото: facebook.com/DPSUkraine

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, тобто з 24 лютого, додому з інших країн вже повернулися 620 тисяч українців. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко в коментарі «Українській правді».

За його словами, останнім часом українців, які повертаються з-за кордону, стає все більше. І це — не тільки чоловіки, що повернулися воювати, а й жінки з дітьми.

«З 24 лютого на в’їзд в Україну оформлено 620 тисяч громадян України. В останній період ми відмічаємо збільшення кількості громадян України, які повертаються додому. І якщо в перші тижні більшість українців, які їхали на в’їзд становили чоловіки, то зараз ми бачимо, що збільшення відбувається за рахунок інших категорій осіб, зокрема жінок та дітей», — сказав Демченко.

За його словами, зараз кордон в середньому за добу перетинають 50 — 60 тисяч українців в обидвох напрямках. В перші дні війни цей показник був на рівні 120 — 130 тисяч людей.

За даними Держприкордонслужби, територію України минулої доби покинули майже 32 тисячі людей. Понад 18 тисяч з них їхали через кордон до Польщі, а інші — до Угорщини, Словаччини, Румунії та Молдови.  До України ж за минулу добу прибули майже 23 тисячі осіб, і понад 19 тисяч з них є громадянами нашої держави.