Главная > Все новости > Горячая тема > Від початку війни в Україні загинули 128 дітей

Від початку війни в Україні загинули 128 дітей

Через збройну агресію рф в Україні загинули 128 дітей. Про це повідомили ювенальні прокурори Офісу генпрокурора України. 

Ще понад 172 дитини постраждали внаслідок ворожих дій на території України. Зокрема, найбільше дітей постраждало у Київській (64), Харківській (43), Донецькій (43), Чернігівській (32), Миколаївській (24) областях, місті Києві (16), а також у Житомирській (15), Херсонській (15) і Сумській (14) областях.

Зокрема, у Маріуполі під завалами обстріляного окупантами будинку знайдено тіло 11-річної гімнастки Катерини — спортсменка неодноразово перемагала на великих змаганнях. Окрім того, 11 березня під час евакуації в селі Перемога Броварського району на Київщині окупанти обстріляли колону автомобілів, внаслідок чого загинув 13-річних хлопець. А 13 березня у Бучі Київської області російські військовослужбовці розстріляли автомобіль, в якому перебувала ролина — мати та двоє дітей,4 і 9 років, загинули. 

«До Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні з тяжкими пораненнями внаслідок обстрілів військовими рф доставлено 9 дітей із Маріуполя та Сєвєродонецька», — розповіли прокурори. 

Внаслідок ворожих бомбардувань та обстрілів в Україні пошкоджено 566 закладів освіти, 73 із них зруйновані повністю. Серед пошкоджених та зруйнованих закладів — понад 230 шкіл та 155 дитячих садочків. Найбільше пошкоджено у Донецькій, Харківській, Миколаївській, Сумській, Київській, Херсонській, Чернігівській областях та у місті Києві. Крім того, зазнали руйнувань понад 40 закладів для дітей, серед яких лікувальні, ьшколи мистецтв, спортивні об’єкти і бібліотеки.