Главная > Все новости > Горячая тема > Від початку війни в Україні загинули 38 дітей, — омбудсмен Денісова

Від початку війни в Україні загинули 38 дітей, — омбудсмен Денісова

Фото: Unsplash

Станом на 12 годину 6 березня в Україні загинуло 38 дітей, а 71 — постраждала. Про це на сторінці у Фейсбук заявила українська омбудсмен Тетяна Денісова.

Вона зазначила, що дані не є остаточними, оскільки неможливо точно порахувати кількість поранених та убитих у Маріуполі, а також в Ірпені та інших важкодоступних міст Київщини. 

Також Денісова навела останні з фактів про вбивства дітей:

  1. Лише за останню добу внаслідок обстрілів російських окупантів у Маріуполі загинув півторарічний хлопчик.
  2. У місті Буча на Київщині двоє важкопоранених дітей померли через неможливість отримати медичну допомогу.
  3. На виїзді з міста Ірпінь Київської області російські війська відкрили вогонь по цивільних громадянах під час їхньої спроби евакуюватися з міста. Щонайменше троє людей загинули, в тому числі – двоє дітей, ще одна людина в тяжкому стані через поранення.
  4. Хлопчик, який народився у місті Харкові 40 днів тому, помер від пневмонії, на яку захворів під час кількаденного перебування у бомбосховищі в Харкові.
  5. Внаслідок повітряної атаки ворога на місто Біла Церква, ракетними ударами пошкоджені 15 приватних будинків, де були літні люди та діти. Кількість жертв наразі невідома.
  6. У напрямку Гостомель–Буча–Ірпінь в укриттях перебуває до 70-ти малюків, є поранені. Лікарів та волонтерів війська агресора до дітей не допускають.

Денісова закликала міжнародні правозахисні організації зробити все можливе, аби зупинити росію. Також омбудсмен закликала закрити небо над Україною

#війна в Україні