Главная > Все новости > Активисты района > Відбулися урочисті заходи до 75-й річниці вигнання нацистів із України

Відбулися урочисті заходи до 75-й річниці вигнання нацистів із України

28 жовтня у Подільському районі столиці з нагоди 75-ї річниці вигнання нацистів із України відбулися урочисті заходи, в яких взяв участь заступник голови Подільської РДА Віталій Волошкевич. На Куренівському цвинтарі він разом з колегами та мешканцями району вшанував пам’ять воїнів, які брали участь у боях за Київ.

«Ця війна змінила долю всього народу, назавжди залишила жорстокий слід в нашій історичній пам’яті. У протистоянні з нацизмом вирішувалась доля всієї світової цивілізації, її майбутнє. Наш народ піднявся  на священний захист рідної землі, вистояв і переміг, здолав усі труднощі війни, здобув і виборов право на своє історичне існування», — зазначив заступник голови Подільської РДА під час урочистостей.

Крім того, Віталій Волошкевич долучився до проведення заходів в Київському академічному театрі «Колесо», організованих для ветеранів Другої світової війни.

Також сьогодні відбулось покладання квітів до пам’ятного знаку чехословацьким воїнам на площі Валерія Марченка та до пам’ятника морякам Героїчної Дніпровської флотилії в парку моряків.

З нагоди 75-ї річниці вигнання нацистів із України у Подільському районі тривають тематичні виставки в бібліотеках, урочисті заходи у відділенні денного перебування Територіального центру соціального обслуговування та закладах освіти.