Главная > Все новости > Нарада щодо комплексної реновації Подолу

Нарада щодо комплексної реновації Подолу

29 січня у Подільській райдержадміністрації відбулась нарада з питань комплексної реновації території Подолу. У нараді взяв участь перший заступник голови Подільської РДА Микола Дубовик, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники комунальних служб та підприємці району.

На початку наради підняли питання щодо об’єктів дорожнього господарства, на яких заплановано у 2019 році проведення робіт з реконструкції/капітального ремонту.

Також у ході наради обговорили питання щодо утримання в належному стані інфраструктури Андріївського узвозу – бруківки, зливоприймачів тощо.

Крім того, йшла мова про реалізацію проектів з реконструкції скверів на Контрактовій площі. «Необхідно завершити погодження проектної документації та розпочати роботи з реконструкції скверів в центральній частині району відповідно до затвердженого графіку», — звернувся до присутніх Микола Дубовик.

Також обговорили хід виконання робіт з облаштування пішохідного переходу на перехресті вулиць Нижній Вал і Костянтинівської та нанесення дорожньої розмітки на проїзну частину на вулиці Хорива.

За результатами засідання сформовано відповідні доручення керівникам комунальних підприємств та обслуговуючих організацій, які необхідно опрацювати.