Главная > Все новости > Відпустка у Києві: як відпочити, не виїжджаючи за місто

Відпустка у Києві: як відпочити, не виїжджаючи за місто

Погода погодою, але все ж літо… На жаль, не кожен може дозволити собі сповна відчути літечко в омріяній відпустці. Але не варто сумувати, вихід є!

Не важливо, чому ви не їдете з Києва на відпочинок – чи то фінансова проблема, чи суто зайнятість. «Вечірній Київ» розповість вам, як влаштувати собі відпустку, не виїжджаючи з міста!

Ми підготували вісім цікавих занять, які подарують вам яскраві емоції, допоможуть «видихнути» та абстрагуватися від робочих буднів.


1. Му-зи-ка!

Звичайно, музика! Тут вам і релакс, і запал – емоції на будь-який смак. І ми пропонуємо вам не слухати її, а зіграти! Якщо ви вже опанували інструмент – чудово! Якщо ж ні – не біда! У Києві є безліч варіантів: музичні школи, гуртки, репетитори на дому. Лише оберіть!

А якщо вам просто потрібно «виплеснути емоції», наша рекомендація: орендуйте кімнату з барабанною установкою на репетиційній базі (карта баз Києва) і покажіть усім, на що ви здатні! Повірте, це чудова розрядка та емоції, які ви запам’ятаєте.

Вартість: одна година оренди кімнати на базі коштує 60 – 100 грн.


2. Музей медуз.

Не так давно у Києві відкрився Музей медуз. Ви, певно, бачили екзотичних медуз по телевізору або гуглили та споглядали їх на фото, однак побачити своїми очима їх наживо – чим не дозвілля для відпустки? Навіть нагадує відпочинок на морі 🙂 

Повільні рухи цих тварин – ще й непоганий зоровий релакс. 

До речі, квитки до музею нині коштують значно дешевше, ніж раніше.

Вартість: дорослий – 150 грн; діти до 5 років – безкоштовно; діти 5 – 14 років – 110 грн; студенти – 130 грн.


3. Стрибок із мосту.

Пішохідний міст у Києві – місце, де відчайдухи отримують «дозу» адреналіну. Якщо такий відпочинок вам до душі – вперед, вливайтеся в «двіжуху»!

Вартість: від 200 грн.


4. Диииииикий театр.

Дикий театр – це український незалежний театр, створений у 2016 році театральним менеджером Ярославою Кравченко. Він спрямований на провокацію і відвертий діалог з глядачем. Ось де ви точно отримаєте сильні емоції!

Щирий, відвертий, провокаційний!

Рекомендація від автора: вистава «Гей-парад». Тут вам і емоція, і прозріння, і поміркувати після буде про що.

Вартість квитків: від 150 грн.


5. Велопрогулянка містом.

У Європу йдемо! У Києві почали з’являтися велодоріжки та місця для паркування велосипедів. Щоб провести час із користю і на свіжому повітрі – гайда кататися містом на ровері!

А якщо у вас його немає, скористайтеся сервісом Nextbike.

Вартість: якщо у вас є велосипед – безкоштовно; разова оренда велосипеда – 30 грн за 30 хвилин, або 300 грн за цілий день.


6. Кінодром.

Автомобільний кінотеатр – це, мабуть, одне із найромантичніших місць. Провести там літній вечір – це спогад, який довго не згасне.

Або ж навідайтеся туди великою компанією друзів. Того, хто буде сильно шуміти чи спойлерити, завжди можна закинути в багажник 😉

Вартість: 170 грн з машини.


7. Прогулянка на байдарках / каяках.

Насолодитися теплим сонячним промінням та прохолодою ріки. Це й активний відпочинок, а також можливість навчитись чомусь новому.

Але не забувайте про безпеку та правила поведінки на воді!

Вартість: від 90 грн.

До речі, деякі сервіси оренди надають знижку (іноді навіть стовідсоткову) за зібране під час водної прогулянки сміття. Спробуйте! Економія + порятунок світу від екологічної катастрофи!


8. Кототерапія.

Завершіть свою київську міні-відпустку підготовкою нервової системи до наступного «робочого сезону». Найкраще ваші нерви заспокоять котики!

Якщо гарно почухаєте, вони вам помуркочуть. Запам’ятайте цей звук та програвайте його в голові щоразу, коли на вас буде кричати начальник. Кото-лайфхак 😉

Вартість: 100 грн, які будуть використані на потреби котиків.

Джерело