Главная > Все новости > Відсутнє гаряче водопостачання в 15-ти будинках Подільського району. Роботи з ліквідації пошкоджень тривають

Відсутнє гаряче водопостачання в 15-ти будинках Подільського району. Роботи з ліквідації пошкоджень тривають

5 лютого голова Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Віктор Смирнов провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств щодо актуальних питань життєдіяльності району.

На початку наради перший заступник голови Микола Дубовик доповів про стан комунального господарства району. Так, за його словами, в районі відсутні випадки відключення опалення. Із-за пошкодження тепломереж гаряче водопостачання відсутнє в 15-ти житлових будинках. Наразі ведуться ремонтні роботи, і протягом найближчої доби гаряче водопостачання в будинках буде відновлене.

Також Віктор Смирнов звернув увагу присутніх на питання, пов’язані з прибиранням вулиць, доріг та інших об’єктів. Окремо зупинився на прибиранні внутрішньоквартальних проїздів, зупинок громадського транспорту, прибудинкових територій, Контрактової площі, Поштової площі та Андріївського узвозу. «Оскільки за прогнозами Укргідрометцентру вже у найближчі дні температура повітря буде знижуватися до -7°C та очікується невеликий снігопад, прошу комунальні служби забезпечити готовність техніки та працівників для прибирання території району від снігу та накрижень», — зауважив Віктор Смирнов.

Заступник голови Віталій Волошкевич доповів, що 57% мешканців району підписали декларацію із сімейним лікарем. Кількість зареєстрованих хворих на грип та ГРВІ у районі становить 0,5%, що не перевищує епідемічний поріг. Також він повідомив присутнім, що 15 та 22 лютого на вул. Автозаводській, 68 буде працювати пересувний флюорограф і мешканці будуть мати можливість пройти безкоштовне обстеження легенів.

За результатами наради голова Подільської РДА надав відповідні протокольні доручення.

Джерело: podil.kyivcity.gov.ua