Главная > Все новости > Віктор Смирнов акцентував увагу учасників апаратної наради на суворому дотриманні санітарних норм під час проведення традиційних ярмарків

Віктор Смирнов акцентував увагу учасників апаратної наради на суворому дотриманні санітарних норм під час проведення традиційних ярмарків

11 червня голова Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Віктор Смирнов провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств щодо актуальних питань життєдіяльності району.

На початку наради перший заступник голови Подільської РДА Микола Дубовик доповів, що на території мікрорайону Виноградар розпочались гідравлічні випробування тепломереж, у зв’язку з чим більше 300 будинків залишаються без гарячого водопостачання. Випробування будуть тривати два тижні. Також він детально зупинився на зверненні громадян щодо непрацюючого ліфта на вулиці Петропавлівській, 15. Як доповів представник ТОВ «Майстерліт», за вказаною адресою ліфт не працює у зв’язку із затопленням шахти. Наразі ведуться ремонтні роботи для якнайшвидшого поновлення роботи ліфта.

Також Віктор Смирнов акцентував увагу на дотримання санітарних правил під час проведення традиційних ярмарків. «Запит у мешканців району на проведення ярмарків дійсно великий. Я сам мав змогу впевнитись в цьому неодноразово. Головна наша вимога – наявність холодильників під час реалізації продукції, яка швидко псується», — зауважив голова райдержадміністрації.

Про стан просування медичної реформи доповідав заступник голови Віталій Волошкевич. Так, за його інформацією, станом на 11 червня 64,6% мешканців району підписали декларацію із сімейним лікарем. Також він додав, що на цьому тижні 16 червня в Україні будуть відзначати День медичного працівника, у зв’язку з цим в районі відбуться урочисті заходи.

За результатами наради Віктор Смирнов надав відповідні протокольні доручення.