Главная > Все новости > Віктор Смирнов перевірив хід реконструкції будівлі дошкільного навчального закладу №151 Подільського району

Віктор Смирнов перевірив хід реконструкції будівлі дошкільного навчального закладу №151 Подільського району

11 грудня голова Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Віктор Смирнов перевірив хід виконання будівельно-монтажних робіт на об’єкті реконструкції будівлі дошкільного навчального закладу компенсуючого типу (санаторного) №151 Подільського району м. Києва, що на вул. Маршала Гречка, 10-А.

Очільник району поспілкувався з представниками підрядних організацій, перевірив робочу документацію та дотримання креслень проектним рішенням. «Необхідно прискорити виконання робіт з урахуванням зимового періоду. Наше завдання – ввести цей об’єкт в експлуатацію у першому кварталі 2020 року, тому працюємо на повну потужність задля того, щоб маленькі подоляни вже наступного року мали можливість відвідувати оновлений дитячий садок», — дав доручення Віктор Смирнов.

Заплановано, що після реконструкції заклад стане одним з найсучасніших в районі, збільшиться його місткість – з 6 до 8 груп, буде збудовано спортивну залу. Крім того, виконають роботи з благоустрою прилеглої території та побудують сучасні дитячі майданчики.

За результатами перевірки сформовано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів та комунальних підприємств району, які необхідно опрацювати.

Нагадаємо, за останні роки у Києві збудували або повністю реконструювали 8 шкіл та 27 дитсадків. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, звітуючи про результати роботи міської влади за 2019 рік.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *