Главная > Все новости > Віктор Смирнов перевірив хід реконструкції будівлі дошкільного навчального закладу №151 Подільського району

Віктор Смирнов перевірив хід реконструкції будівлі дошкільного навчального закладу №151 Подільського району

11 грудня голова Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Віктор Смирнов перевірив хід виконання будівельно-монтажних робіт на об’єкті реконструкції будівлі дошкільного навчального закладу компенсуючого типу (санаторного) №151 Подільського району м. Києва, що на вул. Маршала Гречка, 10-А.

Очільник району поспілкувався з представниками підрядних організацій, перевірив робочу документацію та дотримання креслень проектним рішенням. «Необхідно прискорити виконання робіт з урахуванням зимового періоду. Наше завдання – ввести цей об’єкт в експлуатацію у першому кварталі 2020 року, тому працюємо на повну потужність задля того, щоб маленькі подоляни вже наступного року мали можливість відвідувати оновлений дитячий садок», — дав доручення Віктор Смирнов.

Заплановано, що після реконструкції заклад стане одним з найсучасніших в районі, збільшиться його місткість – з 6 до 8 груп, буде збудовано спортивну залу. Крім того, виконають роботи з благоустрою прилеглої території та побудують сучасні дитячі майданчики.

За результатами перевірки сформовано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів та комунальних підприємств району, які необхідно опрацювати.

Нагадаємо, за останні роки у Києві збудували або повністю реконструювали 8 шкіл та 27 дитсадків. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, звітуючи про результати роботи міської влади за 2019 рік.