Главная > Все новости > Активисты района > Віктор Смирнов провів щотижневу нараду на Андріївському узвозі

Віктор Смирнов провів щотижневу нараду на Андріївському узвозі

19 грудня голова Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Віктор Смирнов спільно з керівниками структурних підрозділів та комунальних служб району провів нараду на Андріївському узвозі.

У ході наради Віктор Смирнов поспілкувався з будівельниками та перевірив, як просувається будівництво громадської вбиральні на Андріївському узвозі. До участі долучився директор ТОВ «Неополіс-буд» Максим Фесюнов. На сьогодні виконано 95% повного обсягу робіт. Усунені недоліки ТОВ «Неополіс-буд» та визначена взаємодія щодо підключення даного об’єкту до збірки відповідно до технічних умов. Також виконані технічні умови ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» та ПрАТ «АК «Київводоканал» щодо підключення даного об’єкту до мереж водопостачання та електропостачання.

Голова Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Віктор Смирнов звернув увагу присутніх на питання, пов’язані з прибиранням Андріївського узвозу від снігу та накрижень. «Необхідно тримати на контролі питання щодо вчасного посипання території Андріївського узвозу піскосоляною сумішшю, організувати на належному рівні роботи з розчищення дорожнього покриття та обробки протиожиледними матеріалами відповідну територію», — зауважив Віктор Смирнов.

За результатами наради Віктор Смирнов дав доручення керівникам структурних підрозділів та комунальних служб для відповідного виконання.