Главная > Все новости > Анонсы > Віталій Кличко: «Молоді українські дизайнери представлять на Ukrainian Fashion Week моделі нового робочого одягу для міських комунальних служб»

Віталій Кличко: «Молоді українські дизайнери представлять на Ukrainian Fashion Week моделі нового робочого одягу для міських комунальних служб»

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з молодими українськими дизайнерами, які представили свої ескізи моделей нового робочого одягу для міських комунальних служб. Про це Віталій Кличко написав на своїй сторінці у Facebook.

«Як я обіцяв, ми розпочали втілювати цікавий проект, аби працівники комунальних служб столиці мали гарний, стильний і зручний робочий одяг. За допомоги Ukrainian Fashion Week ми залучили кількох молодих українських дизайнерів – Володимира Демчинського, Ядвігу Нетикшу, Софію Русинович та Кирила Харитонцева. Вони вже розробили і представили на нашій спільній зустрічі ескізи форми для комунальних служб Києва. Бачення уніформи дизайнерами виглядає цікавим і оригінальним. Деякі варіанти мене вразили», – повідомив мер столиці.

За його словами, моделі від дизайнерів будуть представлені окремим показом на Ukrainian Fashion Week уже у вересні. А виготовлення робочого одягу для комунальників замовлять в українських виробників.

«Я переконаний, у європейській столиці люди, які забезпечують її життєдіяльність, сервіс та комфорт для мешканців, повинні працювати в сучасній, зручній та гарній уніформі», – наголосив Віталій Кличко.

Джерело