Главная > Все новости > Анонсы > Віталій Кличко: «Цього року ми відкриємо в столиці 7 нових та реконструйованих закладів освіти»

Віталій Кличко: «Цього року ми відкриємо в столиці 7 нових та реконструйованих закладів освіти»

У столиці цього року відкриють 7 нових та повністю реконструйованих закладів освіти. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ. Він також показав невеликий репортаж про те, що відбувається на будівництві кількох із цих об’єктів.

«Зазначу, що цього року ми відкриємо 7 оновлених закладів освіти. Зокрема: 3 нових дитсадки та 2 – після повної реконструкції. Плануємо завершити і масштабні реконструкції з добудовами у 2 школах. Роботи на об’єктах тривали і в період карантину. Нагадаю, що у 2020-му на будівництво нових і реконструкцію існуючих закладів освіти місто виділило один мільярд гривень. Загалом, за 4 останніх роки в Києві побудували та оновили 23 дитячих садочки та 7 шкіл. І ми продовжуємо інвестувати в розвиток наших дітей!» – підкреслив Віталій Кличко.

Він також зазначив, що цей навчальний рік школярам доведеться завершувати дистанційно. Керівники шкіл отримали інструкції від Міністерства освіти. Школярі навчаються онлайн, дистанційно здають тести і пишуть контрольні.

Профільне міністерство також розробляє план проведення ЗНО та вступної компанії. 

«Як тільки ми отримаємо інструкції, – доведемо їх і до керівників шкіл та вищих навчальних закладів, і до абітурієнтів. Тепер наше головне завдання – якісно підготуватися до початку наступного навчального року. Хочу зазначити, що місто на це вже виділило майже 4 мільярди гривень. Найбільше коштів – близько двох мільярдів, спрямували на ремонтні роботи в закладах освіти та на загальноміські програми», – зазначив Віталій Кличко.

За його словами, у всіх районах столиці триває закупівля меблів, обладнання для їдалень та харчоблоків, техніки для STEM-освіти, дидактичних матеріалів.

Більшість закладів освіти вже придбали дезінфікуючі та антисептичні засоби, засоби індивідуального захисту.

Джерело