Главная > Все новости > Анонсы > Віталій Кличко: «Захисну скло-плівку, що пошкодили вандали на елементах підлоги нового пішохідного мосту, відновлять протягом доби»

Віталій Кличко: «Захисну скло-плівку, що пошкодили вандали на елементах підлоги нового пішохідного мосту, відновлять протягом доби»

Захисну скло-плівку, що пошкодили вандали на двох елементах скляної підлоги нового пішохідного мосту, відновлять протягом доби. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко під час спілкування з киянами на мосту, оглянувши місце вандалізму.

«Друзі! Ми зараз з фахівцями оглянули пошкоджені елементи скляної підлоги. З того, що з‘ясували попередньо: вандали пошкодили захисну скло-плівку на двох фрагментах скляної підлоги. Основне – гартоване скло – не постраждало.  І зараз ми це продемонстрували. Пошкоджені ж елементи замінять протягом доби. Але боляче, коли гарні об‘єкти страждають від «розваг» тих, хто не любить наше місто. І нічого не створює, а знищує те, що створюють інші», – сказав мер Києва.

Він звернувся до людей, яких було дуже багато на мосту, з тим, аби кияни повідомляли про відомі їм акти вандалізму в місті.

«Давайте боротися з цим разом. Адже всі гарні об‘єкти ми створюємо для мешканців Києва, для краси і комфорту нашого міста», –  сказав мер.

Багатошарове гартоване скло, що встановлене під захисною скло-плівкою, – неушкоджене.

За словами експертів, які разом із мером перевіряли скляну поверхню, шкода, нанесена її елементам, заподіяна умисно.

Мер також зазначив,  що окрім камер спостереження, що встановлені на мосту,  додаткові засоби відеоспостереження встановлять і знизу, під мостом.

«Через  масовий потік людей, прослідкувати за кожним неможливо. Якщо хтось зможе зафіксувати дії вандалів, які руйнують те, що ми створюємо для киян, думаю, ми можемо говорити і про певні премії для небайдужих мешканців міста. Бо ми повинні спільно берегти нашу столицю», –  підкреслив Віталій Кличко.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua