Главная > Все новости > Волонтери приготували різдвяний обід для бідних киян

Волонтери приготували різдвяний обід для бідних киян

Вчора Різдво відзначали ті православні християни, які святкують за юліанським календарем. Бідні, хворі та одинокі люди особливо нещасливими відчувають себе на свята.

Адже коли всі дарують та отримують подарунки, прикрашають свої оселі та накривають на стіл, ці люди не мають такої можливості.

Спільнота святого Егідія та рух «Молодь за мир» подарували свято тим, хто потребує цього найбільше. На 4 локаціях (Дарниця, Троєщина, Голосієво, Поділ) вчора влаштували різдвяний обід. На свято запрошували тих, хто вже традиційно щотижня отримує обіди на роздачах для бідних.  

– Сьогодні різдвяний обід відбувається одночасно в 4 місцях. На кожній локації близько 230 – 250 запрошених. Такі обіди в Києві ми започаткували ще 1998 році. Мета заходу – подарувати свято людям, які цього потребують, щоб вони теж відчули дух Різдва. Після обіду кожен із запрошених отримає подарунки. Наприклад, шапку, шарф, шампунь тощо розповідала Валентина Чабанова, волонтер.

Автор цього матеріалу — журналіст «Вечірнього Києва» — побувала в ресторані готелю «Братислава», де були незвичні відвідувачі – старенькі бабусі та дідусі, люди з обмеженими можливостями на візках, безхатьки. У меню – крем-суп, салат, сік, вино, кутя, овочі з куркою та торт «Наполеон» на десерт. На стіл подають страви офіціанти-волонтери. Філіп з Австралії в Україні вже втретє. Він викладає англійську та німецьку для українських школярів. Також йому подобається допомагати бідним. Сьогодні на різдвяному обіді він накриває на стіл для гостей свята.

Джерело: https://vechirniy.kyiv.ua/news