Главная > Все новости > Активисты района > Волонтери та карантин: як Товариство Червоного Хреста допомагає киянам

Волонтери та карантин: як Товариство Червоного Хреста допомагає киянам

Впродовж останніх чотирьох місяців Подільська організація Товариства Червоного Хреста активно працювала, попри жорсткі умови карантину та відсутність громадського транспорту.

Про це журналістам «Вечірнього Києва» розповіли в організації.

– Під час карантину у нас було дуже багато роботи. Ми розуміємо, що люди за 60 років не могли виходити з дому, тому наші волонтери мали координуватися з соціальними працівниками і надавати допомогу адресно, – зазначила голова Подільської організації Товариства Червоного Хреста Києва Альона Гребенчукова.

Голова організації каже, що за ці місяці вона майже не мала вихідних. Адже за умовами карантину прийом громадян спочатку був заборонений, після послаблення – дуже обмеженим.

– На початку ми просили всіх, кому потрібна допомога, зв’язуватись з нами онлайн чи телефоном. Пізніше ми організовували прийом людей, на кожного з яких виділяли годину. До того ж, наші волонтери чергували біля Флорівського монастиря, який був закритий на карантин, через спалах захворювання на COVID-19, – каже Альона Гребенчукова.

Найбільше кияни потребували продуктів харчування та засобів гігієни. Загалом за час карантину вдалося доставити 9 500 обідів, з яких 800 наборів молочної продукції у співпраці з ГО «Рідний Київ» роздали родинам з дітьми, що опинились у складній ситуації.  

 У співпраці з «TARANTINO family» ми розвозили гарячі обіди для найуразливіших груп населення. Також ми активно співпрацювали з районними адміністраціями та міською адміністрацією.

З 7 квітня по 31 травня організація залучила 80 соціальних працівників та 25 волонтерів Товариства Червоного Хреста для доставки обідів адресно до самотніх мешканців Подільського району.

– Я вважаю, що гроші – це одне, а волонтерство – це інше. Наш світ потрібно змінювати на краще. Під час карантину ми не могли збирати людей на тренінги з надання першої допомоги, тож почали знімати ролики «Дитячої академії першої допомоги» й розміщувати  їх на інтернет-ресурсах, щоб діти могли ознайомлюватись з важливими темами онлайн, – розповів волонтер організації Всеволод.

Наразі волонтери й працівники організації продовжують допомагати усім, хто приходить й звертається за допомогою.

Контакти Подільської організації Товариства Червоного Хреста:

Адреса: Контрактова площа, 12 (вхід з двору).
Телефон: 044 425 45 17.
Пошта: podil-kyiv@redcross.org.ua.

Відео Олександра БАРКІНА

Новини Києва