Головна > Всі новини > Гаряча тема > Як на Київщині вимикатимуть світло 11 лютого: графіки від ДТЕК

Як на Київщині вимикатимуть світло 11 лютого: графіки від ДТЕК

Сьогодні, 11 лютого, у Київській області через складну ситуацію в енергосистемі, спричинену масованими російськими обстрілами, знов діятимуть заходи з обмеження електропостачання.

Про це інформує ДТЕК.

Обмеження діятимуть протягом усього дня.

Водночас у Києві застосовують тимчасові індивідуальні графіки. Інформацію про відключення у столиці можна знайти у чат-ботах в Telegram або Viber, на сайті або в додатку “Київ Цифровий”.

Містян закликають споживати електроенергію економно.

Нагадаємо, що в ніч на 7 лютого російські війська здійснили масовану атаку на енергетичну інфраструктуру України. Внаслідок атаки були пошкоджені дві теплоелектростанції ДТЕК, а також виведено з ладу ключові високовольтні підстанції.

Україна втратила значну частину доступної генерації, що спричинило тимчасовий перехід до екстрених відключень.