Главная > Все новости > Горячая тема > Як передати «привіт» росіянам за донат на безпілотник

Як передати «привіт» росіянам за донат на безпілотник

В Україні запустили креативну краудфандингову кампанію Boomboard зі збору коштів на безпілотники Punisher. Волонтери планують зібрати 200 тисяч доларів і пропонують українцям поєднати корисне з приємним. 

Кожен донат — можливість передати «привіт» росіянам, які напали на нашу країну. Є два варіанти вітань для окупантів, в залежності від суми пожертви.

Перший — «бавовняний привіт» за донат від 20 гривень. Це просто можливість долучитися до розгрому російських військ завдяки бойовим дронам.

Другий варіант набагато цікавіший. За донат від 6000 гривень можна передати індивідуальний «мем-привіт». Це може бути напис, наліпка або мем від того, хто донатить. Його розмістять на снаряді після завершення збору та надішлють відеопруфи.

Організатори розповідають, що суми вистачить для виготовлення чотирьох комплексів ударного дрона, які передадуть чотирьом групам операторів із військовослужбовців, які пройшли спецвишкіл та відбір. 

Дрон може працювати далеко за лінією фронту.

«Проникаючи через зону дії ППО противника, він працює там, де ніхто цього не чекає», — кажуть волонтери.

Зазначимо, що безпілотники Punisher — це перші українські багаторазові ударні дрони. Розроблені ветеранами, вони створені для проникнення в глибокий тил ворога та ударів по захищених військових об’єктах.

#війна #війна в Україні