Главная > Все новости > Як знайти чотирилапого друга, якщо він загубився: все про реєстр тварин та жетони з QR-кодом

Як знайти чотирилапого друга, якщо він загубився: все про реєстр тварин та жетони з QR-кодом

Як можна швидко знайти домашнього улюбленця, якщо він загубився? Реєстр домашніх тварин – це єдина міська мережа для реєстрації чотирилапих друзів та збереження всієї важливої інформації про них. Система дозволяє слідкувати за календарем вакцинації, іншими ветеринарними заходами та швидко ідентифікувати будь-яку знайдену тварину, що має жетон зі спеціальним QR-кодом.

Зареєструвати домашнього улюбленця можна через КиївID.

Тож як працює система, пояснили у Kyiv Smart City!


Зчитування QR-коду на жетоні

На сьогодні це один із найефективніших способів повернення домашнього улюбленця додому, якщо він загубився. При зчитуванні QR-коду на жетоні через камеру, на смартфоні одразу з’являється посилання з контактами власника: ім’я, телефон та e-mail. Жетон із кодом кріпиться до нашийника.

Повернення загубленого чотирилапого друга його власнику

Ви знайшли собаку чи кота без жетона?  Або тріснутий чи надламаний жетон, що неможливо зчитати?  У таких випадках скористайтесь функцією «Знайшов тварину». Достатньо зайти на сайт «Реєстр домашніх тварин», натиснути на кнопку «Знайшов тварину», заповнити інформацію щодо самої тварини або жетону та відправити до реєстратора.

Функція «загублена тварина»

Якщо ви втратили вашого улюбленця, то скористайтесь «Розшуком».  Заповніть інформацію в  особистому кабінеті. Далі інформація потрапляє до реєстратора та розпочинається пошук пухнастика через базу тварин або на комунікаційних платформах. Функція доступна тільки у випадку, коли тварина зареєстрована в системі та верифікована в КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини».


До того ж, найближчим часом до пошуку тварин планують долучити й Національну поліцію України.

Невдовзі на сайті реєстру з’явиться каталог безпритульних тварин, яких можна забрати додому, або ж узяти під опіку. Також планують ввести прозору статистику — кількість безпритульних тварин та опікунів, стерилізованих безпритульних тварин та кількість тварин, що знайшли домівку. Також в системі можна буде знайти матеріали про адопцію, та навіть, геолокацію для тих, хто знайшов тварину.