Главная > Все новости > Горячая тема > Євробачення-2022: Kalush Orchestra провели першу репетицію в Турині (фото, відео)

Євробачення-2022: Kalush Orchestra провели першу репетицію в Турині (фото, відео)

Фото: instagram.com/eurovision.ua

Український гурт Kalush Orchestra, який представлятиме нашу країну на Євробаченні-2022 у Турині, вже прибув до Італії і навіть провів першу репетицію. Про це повідомили на офіційній українській сторінці «Євробачення». 

Музиканти провели першу репетицію пісні Stefania на арені Pala Olimpico в Турині. Зокрема, вони показали свої нові костюми та графіку. 

        View this post on Instagram                      

A post shared by Євробачення 🇺🇦 Eurovision (@eurovision.ua)

У сценічних образах незмінними залишилися рожева панама та гуцульський жилет фронтмена Олега Псюка, а також образ Тимофія Музичука у гуцульському вбранні. Водночас контрабасист та сопілкар мають на голові червоні маки, вони отримали костюми чорного, червоного та жовтого кольорів 

Фото: instagram.com/eurovision.ua

Фото: instagram.com/eurovision.ua Фото: instagram.com/eurovision.ua

Фото: instagram.com/eurovision.ua

Що стосується нової графіки номеру, то нову версію Stefania супроводжуватиме чорно-біле відео та синє-жовте освітлення. 

Фото: instagram.com/eurovision.uaФото: instagram.com/eurovision.uaФото: instagram.com/eurovision.uaФото: instagram.com/eurovision.ua

Як відомо, український гурт Kalush Orchestra виступить у першому півфіналі Євробачення-2022 10 травня під номером 6. Фінал конкурсу відбудеться вже 14 травня. Букмекери прогнозують українському гурту перемогу з великим відривом від інших учасників. 

Раніше ми повідомляли, що незважаючи на війну в Україні Kalush Orchestra вирішили виступити на цьогорічному конкурсі Євробачення наживо.