Главная > Все новости > Горячая тема > З 1 липня «Укрпошта» змінює тарифи та вводить нові послуги: деталі

З 1 липня «Укрпошта» змінює тарифи та вводить нові послуги: деталі

Національний поштовий оператор «Укрпошта» на своєму сайті повідомляє, що з 1 липня починає приймати та доставляти крупногабаритні посилки, запроваджує нові тарифи на послуги «Укрпошта Стандарт», «Укрпошта Експрес» та «Документи».

Віднині, «Укрпошта» буде приймати та доставляти крупногабаритні посилки: велосипеди, автомобільні бампери, пуфи та інше в усіх обласних центрах, а також в містах: Кременчук, Краматорськ, Кривий Ріг, у виділених відділеннях для таких відправлень. Детальніше про послугу, тарифи та терміни доставки можна ознайомитись за посиланням.

Також зміни стосуються і відправлень вагою понад 30 кг. Максимальна маса такого відправлення збільшується до 600 кг.

Таккож повідомляється, що  з 1 липня будуть діяти нові тарифи на такі послуги:

  • «Укрпошта Стандарт»: перегляд вартості відбувся для послуг «Укрпошта Стандарт» в межах України в середньому на 14% та в межах області  на 13%. Для прикладу, відправлення вагою до 1 кг в межах України, яке раніше коштувало 31 грн, після перегляду тарифів буде коштувати 35 грн, а доставка посилки вагою до 15 кг – 75 грн порівняно з 65 грн до перегляду тарифів.
  • «Укрпошта Експрес»: підвищення складе в середньому 14% для пересилання в межах області та 16% для пересилання в межах України. Якщо раніше посилка до 1 кг по Україні коштувала 39 грн, то з 1 липня буде коштувати 45 грн.
  • Вартість послуги «Документи» зросте на 14%

У більшості областей «Укрпошта» повернулася до довоєнного графіку роботи. Виняток складають тимчасово окуповані території Херсонської, Запорізької, Луганської та Донецької областей.