Главная > Все новости > Горячая тема > З 8:00 у Києві запрацюють продуктові магазини та комунальний транспорт

З 8:00 у Києві запрацюють продуктові магазини та комунальний транспорт

З 8:00 понеділка, 28 лютого, у Києві запрацюють продуктові магазини та комунальний транспорт. В КМДА попередили, що поїзди метоо будуть курсувати набагато рідше, ніж зазвичай. 

«Загалом ця ніч пройшла спокійно, було декілька сутичок і боїв із диверсійно-розвідувальними групами, але в цю ніч місто більше готувалося до оборони. Тому, коли після 08:00 ви вийдете в місто, побачите укріплення, протитанкові їжаки та інші фортифікаційні споруди, які з’явилися на вулицях Києва», — розповіли в КМДА. 

У Києві продовжуються вуличні бої практично у будь-якому районі, тому мешканців міста просять виходити на вулицю лише у випадку крайньої необхідності. Наприклад, аби купити ліки чи продукти. 

«Закликаємо об’єднувати зусилля та допомагати один одному: запитати у сусідів, чи потрібна допомога, особливо коли це стосується літніх людей або сімей, чиї родичі боронять Україну. Наглядати за квартирами сусідів, які виїхали з міста, аби не допускати мародерства», — додали в КМДА..

Зазначимо, що з 8:00 28 лютого у Києві закінчується посилена комендантська година. Утім обмеження на пересування по місту у зв’язку з воєнним станом все ще діють щоденно з 22:00 до 7:00. 

#війна в Україні