Главная > Все новости > Горячая тема > З початку війни окупанти обстріляли 274 лікарні та вивели з ладу 70 «швидких» — Ляшко

З початку війни окупанти обстріляли 274 лікарні та вивели з ладу 70 «швидких» — Ляшко

З початку війни росіяни обстріляли 274 лікарні та вивели з ладу 70 швидких.

«Система охорони здоров’я, попри повномасштабне вторгнення росії на територію Україну, працює. З початку війни обстріляно 274 лікарні, 13 — знищені повністю, вони відновленню не підлягають, будемо будувати нові лікарні. 70 швидких уже виведено з ладу обстрілами, автоматами, мінами. Шість медичних працівників убиті, 20 зараз тяжкопоранені. Це все — наслідки війни, терористичних дій російської федерації в Україні», — повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко  під час національного телемарафону.

Водночас він запевнив, що медзаклади працюють і всі, хто потребує допомоги, можуть її отримати. кКошти за програмою медичних гарантій за березень повністю виплачені закладам охорони здоров’я. 

«Це свідчить про те, що і заробітна плата медичним працівникам, і необхідні медичні вироби і медичні засоби закуповуються. Аптечна сфера також вийшла на роботу, аптеки в більшості працюють», — зазначив міністр.

#війна #війна в Україні