Главная > Все новости > Горячая тема > За фактами військових злочинів на Київщині розпочато 1300 кримінальних справ

За фактами військових злочинів на Київщині розпочато 1300 кримінальних справ

За фактами військових злочинів у Київській області розпочато 1300 кримінальних проваджень. Найбільше кримінальних справ розслідується за фактами ведення агресивної війни та порушення законів та звичаїв війни.

Про це розповів заступник Голови Національної поліції України Максим Цуцкірідзе.

Наразі на звільнених від окупантів територіях правоохоронці проводять розмінування та фіксують всі звірства та жахливі злочини військових рф.

У Київській області зареєстровано 1300 кримінальних проваджень, зокрема за фактами ведення агресивної війни та за порушення правил і традицій війни. І зараз слідчі спільно з оперативниками та ДСНС працюють на місцях. Ми зорієнтовані в першу чергу на фіксацію місць, де знаходяться трупи громадян — як військовослужбовців, так і цивільних. Суттєво ускладнює процес оглядів приміщень наявність багатьох вибухонебезпечних предметів», — сказав Цуцкірідзе.

За його словами, у звільнених від окупантів Гостомелі, Ворзелі, Бучі, Ірпені поліція працює, аби всіляко допомагати людям. Залучаються представники вибухотехнічної служби, піротехніки ДСНС, слідчі та оперативники Нацполіції, прокурори і підрозділи СБУ.