Главная > Все новости > Горячая тема > Запущено інтерактивну онлайн-мапу на підтримку України у всьому світі

Запущено інтерактивну онлайн-мапу на підтримку України у всьому світі

Починаючи з першого дня повномасштабної російської агресії проти України, українці по всьому світу організували політичні демонстрації проти злочинних дій РФ. До виступів перед посольствами Росії та держустановами своїх країн приєдналися місцеві мешканці та іноземні спільноти. Америка, Канада, Франція, Ізраїль, Грузія, Сінгапур, Німеччина, Польща, Ірландія, Чехія, Італія, Іспанія, Австралія, Норвегія та багато інших країн піднімають блакитно-жовті стяги єдності і підтримки України.  Демонстрації продовжуються, оскільки військова агресія триває.

Щоб заручитися підтримкою міжнародної спільноти, запущено багатомовну ініціативу #WorldForUkraine. Її мета – зібрати на інтерактивній онлайн-мапі на сайті https://worldforukraine.net всі мітинги на підтримку України у всьому світі. 

Мапа оновлюється автоматично з дописів у соціальних мережах, позначених хештегом #WorldForUkraine

Це дасть змогу переконати тих, хто ще вагається, долучитися до глобального руху на захист України та вплинути на уряди своїх держав для допомоги Україні.

Світові лідери вже змінюють свою позицію щодо санкцій та відключення Росії від системи SWIFT. Цей проєкт допоможе координувати зусилля для допомоги Україні https://worldforukraine.net.

ЯК ВИКОРИСТАТИ ВЛАСНІ СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ ДЛЯ ВІДСТОЮВАННЯ ПРАВДИ!

  1. Якщо у вашому місті відбувається політична акція на підтримку України, то відвідайте її та напишіть про це в соцмережах з геолокацією та хештегом #WorldForUkraine
  2. Якщо мітингів поблизу немає, то організуйте таку акцію на підтримку України самостійно, публікуйте це в соцмережах з геолокацією та додавайте хештег #WorldForUkraine
  3. Розішліть інформацію про проєкт та посилання на сайт https://worldforukraine.net якомога більшой кількості свої друзів та знайомих.

Пам’ятайте — тільки разом ми можемо здолати ворогів, тільки демократично і справедливо, тільки мирно!

 

#росія #війна в Україні