Главная > Все новости > Зараз всі мають бути відповідальними

Зараз всі мають бути відповідальними

Станом на ранок 15 березня в Україні зареєстровано три лабораторно підтверджені випадки COVID-19: у Чернівецькій області – два випадки та в Житомирській – один (летальний).

В Україні готові до закриття пересування між областями: на засіданні РНБО доручили закривати пересування між областями, якщо в них буде підтверджено понад п’ять випадків захворювання коронавірусів. В Італії вже реалізована дана практика.

Дезiнфекція проводиться в усiх районах столицi.
Комунальні підприємства, підпорядковані Департаменту транспортної інфраструктури, посилили заходи щодо санітарної обробки доріг, штучних споруд та міського громадського транспорту. Також дезінфекцію транспортних засобів здійснюють всі приватні перевізники, маршрутні автобуси яких, курсують столицею. 

Комунальні підприємства столиці здійснюють дезінфекцію зупинкових комплексiв та підземних пішохідних переходiв: обробляють поручні, перила, лавки, лiфти.

Також обов’язково контролюється стан здоров’я працівників усiх пiдприємств – перед зміною вони проходять ретельний медогляд з температурним скринінгом.

У таких умовах кожен громадянин має обирати відповідальне ставлення до себе та оточуючих.

На своїй сторінці Facebook депутат Київської міської ради Олексій Окопний поділився своїми міркуваннями з цього приводу.

Зокрема, депутат написав, що вже наступив той момент, коли вибір між залишатися вдома чи їхати в місто є дуже однозначнийм. Загроза епідемії коронавірусу очевидна, і процес дуже динамічний. Один хворий за лічені дні може поширити вірус серед сотень людей.

«Хоча ще в січні я, мабуть, як і багато киян, належав швидше до скептиків. Але за кілька тижнів зрозумів, що все серйозно.

Зараз всі мають бути відповідальними. Як вихід: максимальна самоізоляція, дистанція і відмова від людних місць.  Це те найменше, що може зробити кожен з нас, щоб не наражати на небезпеку родину та й незнайомих людей», — написав депутат.