Главная > Все новости > Горячая тема > Зливи та грози: у Києві оголосили перший рівень небезпеки

Зливи та грози: у Києві оголосили перший рівень небезпеки

Фото: unsplash.com

На неділю, 18 вересня, в Києві та Київській області оголосили метеорологічне попередження першого (жовтого) рівня небезпечності. Про це повідомляє Український гідрометцентр.

Так, протягом дня у столиці та області очікуються значні дощі з грозами та посилення швидкості вітру до 15-24 м/с.

Температура повітря вдень становитиме від +15 до +17 градусів. Небо увесь день буде хмарним, без прояснень. По Київській області температура протягом дня коливатиметься від +12 до +17 градусів. 

У КМДА під час грози рекомендують зачинити всі вікна і не підходити до них, а  також — не братися за металеві вхідні двері. Тим, хто перебуває на вулиці, в разі сильного вітру краще триматися якомога далі від рекламних щитів та дерев, не паркувати поруч із ними авто.

Щоб запобігти підтопленням вулиць, під час грози на місцях, де вони можуть статися, чергуватиме спецтехніка «Київавтодору». Також напередодні зливи в усіх районах столиці гідрослужби зазвичай посилюють роботу з очищення колекторів дощової каналізації, дощоприймальних колодязів і решіток зливостоків.

Якщо кияни помітять підтоплення на проїжджій частині чи тротуарах, їх просять звертайтесь до диспетчерської «Київавтодору» за телефоном: 044-284-74-19. А при падінні дерев чи гілок, а також в разі травмування людей та інших пригод — негайно повідомляти про це екстреним службам за телефонами: 101 або 103. Телефон КАРС: 044-430-37-13.