Главная > Все новости > Горячая тема > Знімки зруйнованих українських міст з’являться на картах Google

Знімки зруйнованих українських міст з’являться на картах Google

Фото: facebook.com/kirill.timoshenko

Міністерство внутрішніх справ разом з експертами Google розпочали проєкт з оцифрування наслідків російського вторгнення у зруйнованих містах України. Знімки зруйнованих вулиць та будівель згодом з’являться на Google Maps.

Як відзначають у МВС, метою цього проєкту є фіксація руйнувань, яких російські окупанти завдали в українських містах та селах.

«Цей проєкт стартував зі звільненого міста Ірпінь. Одночасно роботу розпочинають декілька команд. Ми максимально хочемо охопити всі міста, що зазнали найбільших руйнувань, які безумовно потрібно зафіксувати. Ця інформація буде розміщена на картах Google та буде доступна для широкого загалу. Увесь світ має бачити, як наші міста виглядали раніше і що з ними скоїв агресор», — заявив заступник міністра внутрішніх справ Ігор Бондаренко.

Планується, що новий проєкт буде загальнодоступним для людей, які захочуть побачити, що сталося з їхньою рідною місцевістю або нерухомим майном. Також створять окремий сервіс для правоохоронців та рятувальників, які зможуть використовувати його як інформаційно-довідковий ресурс для координації своїх дій та додаткової фіксації стану речей в регіоні.

Перші результати початку спільної роботи МВС та Google можна буде побачити вже з наступного тижня. Фахівці компанії обіцяють оприлюднити перші панорамні знімки зруйнованих вулиць та будівель Ірпінь.

 

‼️МВС України разом із експертами Google розпочали проект з оцифрування наслідків російського вторгнення у зруйнованих містах України Міністерство внутрішніх справ України спільно з експертами світового технологічного гіганта Google розпочали проект із оцифрування наслідків військової агресії російської федерації проти України. Мета проекту — фіксація завданих російськими окупантами руйнувань в українських містах та селах. «Цей проект стартував зі звільненого міста Ірпінь, — підкреслив заступник міністра внутрішніх справ України Ігор Бондаренко. — Одночасно роботу розпочинають декілька команд. Ми максимально хочемо охопити всі міста, що зазнали найбільших руйнувань, які безумовно потрібно зафіксувати. Ця інформація буде розміщена на Картах Google та буде доступна для широкого загалу. Увесь світ має бачити, як наші міста виглядали раніше і що з ними скоїв агресор». Також планується, що новий проект буде у загальному доступі для людей, які хочуть володіти об‘єктивними даними про свою місцевість та своє нерухоме майно. Окремо створять сервіс для правоохоронців та рятувальників, які зможуть використовувати його як інформаційно-довідковий ресурс для координації своїх дій та додаткової фіксації стану речей в регіоні. Перші результати початку злагодженої роботи можна буде оцінити з наступного тижня. Фахівці Google обіцяють оприлюднити перші панорамні знімки зруйнованих вулиць та будівель у м. Ірпінь. #stoprussia

Posted by МВС України on Thursday, April 7, 2022