Главная > Все новости > Горячая тема > ЗСУ опублікували перелік вбитих високопоставлених генералів рф

ЗСУ опублікували перелік вбитих високопоставлених генералів рф

Збройні сили України опублікували перелік високопоставлених російських генералів, яких знищила українська армія від початку повномасштабного вторгнення рф. 

В ЗСУ кажуть, що російські генерали, не маючи змоги продемонструвати путіну хоч якусь перемогу, особисто беруться керувати бойовими діями безпосередньо на передовій. За три тижні широкомасштабної російської агресії українські воїни знищили більше десятка вищих командирів армії агресора, у тому числі — не менше шести генералів (якщо рахувати з росгвардією). 

Ось список ліквідованих ЗСУ високопоставлених російських генералів:

  • генерал-майор Магомед Тушаєв — командир 141 моторизованого полку національної гвардії рф;
  • генерал-майор Віталій Герасимов — перший заступник командувача 41-ї армії Центрального військового округу росії;
  • генерал-майор Андрій Колесніков командувач 29-ю армією Східного військового округу;
  • генерал-майор Андрій Суховецький — заступник командуючого 41-ї армії Центрального військового округу.
  • генерал-майор Олег Мітяєв, командир «елітної» 150-ї мотострілецької дивізії. Ця дивізія презентується у рф як спадкоємиця 150-ї стрілецької дивізії, яка була сформована у 1943 році та брала участь у штурмі Рейхстагу. Її штурмовий прапор відкривав московські паради на 9 травня, як “головний символ перемоги у Великій Вітчизняній війні”. Проте, вже в перші десять днів вторгнення в Україну дивізія зазнала розгромної поразки під Маріуполем. 
  • генерал-лейтенант Андрій Мордвічев — командувач 8-ї гвардійської загальновійськової армії Південного військового округу рф.