Главная > Все новости > Горячая тема > З’явилися перші кадри з орками із серіалу «Володар перснів: Персні влади»

З’явилися перші кадри з орками із серіалу «Володар перснів: Персні влади»

Фото: IGN

Видання IGN опублікувало ексклюзивні кадри майбутнього серіалу «Володар перснів: Персні влади». На них зображені орки — вигадані персонажі всесвіту Джона Толкієна, які під дією чарів і тортур перетворилися на потвор.

Зазначається, що події у серіалі «Володар перснів: Персні влади» відбуваються у так званій Другій Епозі. За сюжетом, орки ще не стали грізною силою і не сформували повноцінну армію. Навпаки, вони лише борються за своє виживання. 

«Мені подобається вигляд цих істот. Джей Ді і Патрік — автори серіалу — перша сторінка їхньої «Біблії» була про орків. У них справжня пристрасть до цих істот», — розповіла Ліндсі Вебер, виконавча продюсерка серіалу. 

Як виглядатимуть орки у серіалі Володар перснів: Персні влади

Як виглядатимуть орки у серіалі Володар перснів: Персні владиЯк виглядатимуть орки у серіалі Володар перснів: Персні владиЯк виглядатимуть орки у серіалі Володар перснів: Персні владиЯк виглядатимуть орки у серіалі Володар перснів: Персні влади

У майбутньому серіалі буде 22 центральних персонажі, зокрема, молода Галадрієль, Ісільдур, Халбранд, Ельронд і Келебрімбор. Очікується, що перший епізод вийде вже 2 вересня на онлайн-платформі Amazon Prime.